Nowy Caddy Na wszystko,
co przyniesie przyszłość
Nowy Caddy Na wszystko,
co przyniesie przyszłość

Nowy Caddy. 100% nowy i 100% Caddy.

Poznaj Nowego Caddy lub Nowego Caddy Cargo: imponują nowoczesnym wyglądem i cyfrowymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb Twojej firmy oraz Twojej rodziny. Świetnie się prezentuje i jest praktyczny, a dzięki niezawodnym systemom asystującym podczas jazdy prowadzi się wygodnie, a Ty chcesz by każda podróż trwała dłużej. To jednak nie wszystko: jest pojemny i funkcjonalny. Duże piątkowe zakupy, weekend z rodziną, a może transport paczek lub sprzętu? Nowy Caddy sprawdzi się w wielu codziennych wyzwaniach. Poniżej poznasz szczegółowo jego możliwości i funkcje.

Panoramiczny dach
2 pojedyncze siedzenia w trzecim rzędzie
Tylne drzwi dwuskrzydłowe bez okien
Wentylacja dachowa przedziału pasażerskiego
Boczne poduszki oraz kurtyny powietrzne dla kierowcy i pasażera
Boczne poduszki oraz kurtyny powietrzne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne w tylnym rzędzie
Oświetlenie wewnętrzne LED
Bezkluczykowy dostęp oraz uruchomienie silnika (Keyless entry & start)
Felgi aluminiowe do 18”
Felgi aluminiowe do 17”
Gniazdko 230V (300W)
Centralna poduszka powietrzna
Elektryczne wspomaganie domykania drzwi przesuwnych i tylnej klapy
Tylne światła LED
Podwójne światła cofania
Reflektory przednie Full LED z opcjonalnym oświetleniem przeciwmgielnym
Fotele ergoComfort z certyfikatem AGR
Boczne drzwi przesuwne o szerokości 836 mm dla wersji Maxi
Kierownica wielofunkcyjna
Panel dotykowy do obsługi świateł
Systemy radiowe i nawigacyjne z ekranami o przekątnej do 25,4 cm
Digital Cockpit – cyfrowy zestaw wskaźników
Panel skróconego dostępu do obslugi funkcji
2 gniazda USB Typ C oraz opcjonalne gniazdko 12 V
Elektryczny hamulec postojowy
DSG – dźwignia zmiany biegów „Shift by wire” – elektroniczna zmiana biegów

Nowoczesne środowisko cyfrowe - cyfrowy kokpit i bezkluczykowe otwieranie drzwi

Na cyfrowe środowisko składają się najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online, także system bezkluczykowego otwierania drzwi. Dzięki temu Nowy Caddy jest gotowy na każde wyzwanie.

Asystenci jazdy & 4MOTION

Z Nowym Caddy możesz mieć pewność, że każda podróż zacznie się i skończy bez stresu. Napęd na wszystkie koła 4MOTION automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy na oś do aktualnej sytuacji na drodze. Z kolei zespół sześciu różnych asystentów jazdy* pomaga kierowcy w wielu sytuacjach: w parkowaniu tyłem czy manewrowaniu na miejscach równoległych. Prowadząc Nowego Caddy możesz monitorować także odległość samochodu od innych pojazdów na drodze - szczególnie tych znajdujących się w martwym polu.

*sprawdź dostępne opcje w konfiguratorze

Reflektory LED

Opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED sprawiają, że prowadzenie auta jest o wiele bardziej wygodne, a ty możesz o wiele lepiej reagować na sytuację na drodze.

Fotel ErgoComfort

Nowe fotele Ergo Comfort oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera posiada również nowy panel tylny, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy.

Panoramiczny dach

Teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Nowego Caddy i cieszyć się pięknymi widokami dzięki - dostępnemu opcjonalnie - panoramicznemu dachowi.
Więcej światła w samochodzie to większy komfort podróży: szczególnie dla małych pasażerów, którzy chcą w trakcie jazdy czytać lub grać.

Wieksza przestrzeń ładunkowa i wyjątkowo szerokie drzwi

Nowy Caddy Cargo pomieści dwie europalety, a poszerzone, przesuwne drzwi Maxi pozwalają na wygodniejszą pracę. W przestrzeni ładunkowej zamontowano oświetlenie LED, dzięki czemu możesz załadować swojego Nowego Caddy o każdej porze dnia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz folder Odwiedź showroom Skonfiguruj

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Poznaj szczegóły oferty

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz). Mogą być to informacje dot. przeglądu, wymiany klocków/tarcz hamulcowych, serwisu olejowego, serwisu klimatyzacji, serwisu kół/opon, wymiany akumulatora lub innych. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy do realizacji dowybranego przez Ciebie Autoryzowanego Dealera lub Partnera Serwisowego Volkswagen Samochody Dostawcze („Preferowany Dealer”).

Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania).

Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

MOŻESZ UDZIELIĆ TAKŻE DODATKOWYCH ZGÓD CELEM MARKETINGU PRZYSZŁEGO

(ZGODY SĄ OPCJONALNE I DOBROWOLNE, A ICH UDZIELENIE LUB ODMOWA SĄ NIEZALEŻNE OD OBSŁUGI TWOJEGO ZAPYTANIA)

Pokaż więcej

Cele i podstawy prawne:

 1. VGP będzie przetwarzać Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie w oparciu o Twoją zgodę wyrażoną poprzez pozostawienie Twoich danych i wysłanie formularza, a nasze Call Center, BOK lub Preferowany Dealer dalej obsłuży Twoje zapytanie. Przygotowanie konkretnej oferty na Twoje żądanie nastąpi na podstawie czynności zmierzających do zawarcia umowy, chyba że kontaktujesz się z nami jako pracownik lub osoba kontaktowa w imieniu klienta korporacyjnego – wówczas Twoje dane osobowe przetwarzane będą w ramach uzasadnionych interesów polegających na możliwości bieżącego kontaktu w ramach takiego zapytania.
 2. W zależności od treści Twojego pytania oraz żądanych informacji, zgodnie z Twoją decyzją, Twoje dane mogą być następnie wykorzystane Przez VGP w celu przedstawienia Ci informacji na temat produktu / usługi marki Volkswagen Samochody Dostawcze, którym jesteś zainteresowany z użyciem telefonu lub adresu email (jeśli go dodatkowo podasz) w oparciu o Twoją zgodę wyrażoną poprzez pozostawienie Twoich danych. Jeśli Twoje zapytanie dot. reklamacji lub innych kwestii VGP będzie przetwarzać Twoje dane w tym celu w ramach realizacji uzasadnionego interesu.;
 3. Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody marketingowe na przyszłość, to VGP oraz Volkswagen AG, Berliner Straße, 38436 Wolfsburg, Niemcy jako współadministratorzy mogą na podstawie Twojej zgody wykorzystać dane wskazane w zgodzie w celu:
  • oferowania Tobie produktów i usług marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych powiązanych z marką Volkswagen Samochody Dostawcze na podstawie Twojej zgody (marketing); w oparciu o Twoją zgodę VGP może przesyłać informacje handlowe i marketingowe wybranym przez Ciebie sposobem komunikacji;
  • w celu dobierania ofert produktów i usług marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych powiązanych z marką Volkswagen Samochody Dostawcze pod kątem Twoich potrzeb, zainteresowania, profilu – tj. w celu profilowania, w tym także z wykorzystaniem procesów automatycznych, polegającego na zestawianiu Twoich danych w zakresie udzielonej zgody, pochodzących z różnych źródeł (w tym danych zebranych przez VGP, Autoryzowanego Dealera lub Autoryzowanego Partnera Serwisowego, stron internetowych) i przypisanego na tej podstawie profilu, którego konsekwencją jest dobranie i przedstawienie Tobie reklam lub ofert odpowiadających Twojemu profilowi, w oparciu o Twoją zgodę. Jeśli w jakimś zakresie skierowana do Ciebie reklama lub oferta nie odpowiada Twoim potrzebom lub zainteresowaniom, bądź powinniśmy uwzględnić inne czynniki, skontaktuj się z nami;
  • w celu realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
 4. W ramach uzasadnionego interesu, wykorzystamy Twoje dane celem:
  • wysłania zaproszenia do badania zadowolenia obsługi Twojego zapytania przez nasze Centrum Informacji;
  • badania jakości obsługi w ramach sieci dealerskiej w celach archiwalnych (dowodowych) celem zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami;
  • w celach analitycznych i statystycznych, lepszego doboru produktów i usług do potrzeb naszych klientów, ogólnej optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o naszych klientach,
  • audytowania i raportowania wewnętrznego oraz sieci dealerskiej, weryfikacji działalności Autoryzowanych Dealerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz dokonywania rozliczeń finansowych;
  • zapewnieniu, iż produkty lub usługi marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostarczane są zgodnie z prawem oraz obowiązującym standardami i wytycznymi producenta, umowami dealerskimi oraz w celach zapobiegania i wykrywania nadużyć;
  • w celu realizacji Twoich praw, aktualizacji Twoich danych, prawa do cofnięcia zgody oraz przechowywania żądań Użytkowników oraz dowodów na ich obsługę;
  • zarządzania procesem sprzedaży i obsługi klienta, ustalania standardów obsługi klientów marki Volkswagen Samochody Dostawcze, zapewnienia dbałości o jakość produktów i usług, prowadzenia centralnej bazy klientów, w tym klientów potencjalnych.

Kontakt z inspektorem ochrony danych VGP: Możesz skontaktować się z IOD VGP pod adresem e-mail iod@vw-group.pl, a także pisemnie na adres Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 z dopiskiem „IOD”;

Odbiorcy danych: Preferowany Dealer. Ponadto odbiorcami Twoich danych osobowych będą także firmy świadczące usługi na nasze zlecenie, którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, w szczególności w zakresie usług IT, usług marketingowych (m.in. agencje marketingowe), badań rynku, firmy wspierające organizację i realizację wydarzeń, callcenter, audytorzy doradcy, a w zakresie dodatkowej zgody także Autoryzowani Dealerzy lub Partnerzy Serwisowi marki Volkswagen Samochody Dostawcze działający w tym zakresie na zlecenie VGP. Odbiorcami danych mogą być także spółki z grupy, w tym Volkswagen AG oraz Volkswagen AG oraz spółki Volkswagen Financial Services tj. Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Okres przechowywania: Twoje dane osobowe w związku z Twoim zapytaniem będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do jego obsługi (nie dłużej niż 6 miesięcy jeśli zrezygnujesz z rozmowy, oferty bądź wcześniej jeśli cofniesz zgodę; w przypadku reklamacji – przez czas niezbędny do jej realizacji i przedawnienia roszczeń). Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, to Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych przez okres w jakim te cele wynikające ze zgody pozostają ważne, ale nie dłużej niż 5 lat od momentu wyrażenia zgody, a jeśli cofniesz zgodę to do momentu cofnięcia zgody. W odniesieniu do pozostałych celów opartych na naszym uzasadnionym interesie przez okres ważności tych celów albo do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, w każdym przypadku nie dłużej niż 3 lata, chyba że zaistnieje konieczność przechowywania danych dłużej, gdy obowiązek taki wynika z przepisów prawa lub będzie to konieczne do ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń (np. do chwili przedawnienia roszczeń możemy przechowywać dowód udzielonej zgody).

Pouczenie o prawach: masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod lub przez kontakt z nami, a także u Autoryzowanego Dealera lub Autoryzowanego Partnera Serwisowego marki Volkswagen Samochody Dostawcze; cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Możesz zrealizować swoje prawa m.in. przez kontakt pisemny lub na adres email: daneosobowe@vw-group.pl, także w odniesieniu do Centrali. W przypadku współadministrowania z Preferowanym Dealerem, wskazujemy, iż każdy ze współadministratorów będzie we własnym zakresie odpowiedzialny za realizację praw podmiotów danych z uwagi na to, iż poza wspólnymi systemami lub platformami, dane klientów lub potencjalnych klientów mogą być przetwarzane przez Preferowanego Dealera także w niezależnych procesach lub systemach IT. Niemniej w każdym przypadku można skontaktować się z VGP lub IOD VGP (dane kontaktowe powyżej).

Prawo do wniesienia sprzeciwu: masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w związku z celami opartymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, opisanego powyżej (w takim przypadku przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędnewobec Twoich interesów, praw i wolności, lub dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń). Masz prawo do sprzeciwu wobec marketingu bezpośredniego, w tym profilowania.

Prawo do skargi: masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych;

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,1 l/100 km do 5,9 l/100 km, emisja CO2 od 108 g/km do 156 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą WLTP.

O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie www.vwdostawcze.pl. Parametry przyjęte do kalkulacji raty leasingu : opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, przebieg 30 tys. km rocznie. Wartość wykupu określona w umowie. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.

WOferta leasingowa dla przedsiębiorców. W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,2 l/100 km do 6 l/100 km, emisja CO2 od 110 g/km do 157 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą WLTP.

O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie www.vwdostawcze.pl. Parametry przyjęte do kalkulacji raty leasingu : opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, przebieg 30 tys. km rocznie. Wartość wykupu określona w umowie. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.